robimy eliksir…czarujemy

By 4 lutego 2016 DIY No Comments
eliksir - hydrolat z esencją z minerałów

Jeżeli masz ochotę, kręć głową i przewracaj czami, lub zabierz się za czarowanie i sprawdź czy niekonwencjonalne zabiegi dają jakieś bonusowe działanie zwykłego hydrolatu. Projekt eliksiru wykonuję w celach zabawy, naukowych i na prezent. Jeżeli dostanę od Obdarowanej jakąś zwrotną informację o działaniu specyfiku, to się nią z Wami podzielę. Do dzieła!

Podbajerzamy hydrolat magiczną siła minerałów i znakami mocy. Esencja z minerałów – brzmi niezwykle ale okazuje sie że taki składnik w kosmetykach można spotkać na porządku dziennym, przykładem jest chociażby serum PHYTOCEANE AQUASAPHIR w składzie widzimy:”EKSTRAKT Z MALACHITU:ten kamień szlachetny jest antyoksydantem, działa jako obrona przed wolnymi rodnikami”.
Do przygotowania Naszego eliksiru bierzemy hydrolat (u mnie różany) i minerały: ametyst(działanie uspokajające) i kwarc różowy(kamień miłości) jak masz kryształ górski, dołącz go do składu, jego działanie to intensyfikacja właściwości pozostałych kamieni.
Minerały wkładamy do przezroczystego szklanego pojemnika(słoik będzie najprostszym rozwiązaniem)zalewamy hydrolatem. Przykrywamy czymś nasze naczynko aby nie dostały się do niego kurz, czy przypadkowe robaczki ). Wystawimy to na energię słoneczną lub działanie księżyca. Księżyc brzmi bardziej magicznie, więc zostawiam słoik na parapecie na noc. Pod słoikiem umieszczam kartkę z napisem „bezwarunkowa miłość” żeby nasza woda wiedziała że jest kochana. Jeżeli nie wierzysz że woda potrafi „czytać”, przekierowuje do Masaru Emoto.

eliksir - hydrolat z esencją z minerałów

eliksir - hydrolat z esencją z minerałów

Na drugi dzień przelewamy nasz eliksir do buteleczki. Tuningu cześć dalsza: Robimy energetyczną etykietę. Na wierzchniej stronie rysuję kwiat życia. Mądre słowa w internecie mówią: Poprzez umieszczenie Kwiatu Życia na naczyniach, woda jak gdyby przypomina sobie o  „pradawnym kodzie”. Woda ponownie układa się w symetrię, zgodnie z jej strukturą podstawowa, tj. heksagonalną. Z tyłu etykiety umieszczam trójkąt, który jest zrobiony z warstw foli aluminiowej i spożywczej. Jedno spełnia formę przewodnika drugie izolatora, poskładane naprzemiennie warstwy powodują coś na kształt wzmacniacza energii… Na etykiecie umieszczam datę przydatności zakupionego hydrolatu, bo nie wiem czy przedobrzyłam z niekonnwecjonalnymi zabiegami i Nasz preparat zepsuje się szybciej czy też w niezwykły sposób będzie przydatny do użycia dłużej. Tak oto zakończyliśmy nasz nieco kontrowersyjny projekt.

eliksir - hydrolat z esencją z minerałów

eliksir - hydrolat z esencją z minerałów

PS. Hydrolaty z esencją z kamieni możesz spotkać  np. w sklepie Gemstone organic .